Готель Континент  Готель Металург  Готель Олександрівський Готель Нікотель Готель Інгул  Готель Hotel_Palace Ukraine  Готель Техноконтракт  Готель Reikartz Рівер Миколаїв Готель Пілігрим
 

Якщо ви вирішите і далі продовжувати свою подорож по красивих місцях Україні, то з нашого допомогою ви можете підібрати готель у будь-якому місті країни.

Готелі Київа
Готелі Херсона
Готелі Одесы
 

Готель "Олександрівський", Миколаїв


вул. Нікольська 25, 54002 м.Миколаїв 1938 0512 3540 30


Будівля готелю розташована в історичному центрі міста. Воно було побудовано ще в 1873 році і спочатку використовувалося як реальне училище. Тепер вона зареєстрована як архітектурний пам'ятник Україна.
На 3-х поверхах готельного комплексу розміщуються 57 прекрасних готельних номерів виконаних у європейському стилі.
Готель "Олександрівський" пропонує комплекс послуг для комфортного та повноцінного проживання - обслуговування в номері, WIFI Інтернет (покриття на території всього комплексу), пральня, сейф, камера схову, офіс-послуги (ксерокопіювання, факс) доставка в номер кореспонденції , замовлення авіа та залізничних квитків, виклик таксі.
На території готелю є чудовий ресторан, в якому можна не тільки приємно провести час, а й замовити проведення банкетів, ланчів, фуршетів, в затишній неформальній обстановці. Зручний конференц-зал обладнаний за останнім словом техніки. Так само для своїх клієнтів в готелі обладнаний оздоровчий центр з тренажерним залом, солярієм, сауною і відкритим басейном з підігрівом.

Недалеко від готелю розташовується два відділення банку ("Правекс" і "Брокбізнесбанк"). На відстані 500 м. проходить вулиця "Радянська" - центральна вулиця міста.

У вартість готелю включено:
- Відвідування басейну,
- Одне, двох або триразове харчування,
- Свій автомобіль ви зможете залишити на стоянці, що охороняється готелю.

Готель сертифікований на 3 зірки.

 
Яндекс.Метрика