Готель Континент  Готель Металург  Готель Олександрівський Готель Нікотель Готель Інгул  Готель Hotel_Palace Ukraine  Готель Техноконтракт  Готель Reikartz Рівер Миколаїв Готель Пілігрим
 

Якщо ви вирішите і далі продовжувати свою подорож по красивих місцях Україні, то з нашого допомогою ви можете підібрати готель у будь-якому місті країни.

Готелі Київа
Готелі Херсона
Готелі Одесы
 

Готель "Континент", Миколаїв


бульвар Адмірала Макарова 41, Миколаїв 38 0512 5360 12


Опис готелю
Готель розташований на вулиці "Радянської" - центральній вулиці міста Миколаєва і завжди вважався одним з кращих місць для прийому гостей. Готель "Континент" зареєстрована як один з історичних архітектурних пам'яток України. У ній до цих пір віддають данину традиціям, що склалися і всіма можливими способами підтримують атмосферу гостинності.

До послуг наших клієнтів 68 чудово обладнаних номерів з ванною або душем, супутниковим телебаченням і телефоном, кондиціонером, холодильником і міні-баром, феном і праскою, загалом усім тим що просто необхідно для комфортного перебування і створення по-домашньому затишній обстановки.

Ресторани та бари

У готелі є паб "Від заходу до світанку" де грає жива музика в стилі рок-н-рол і Бар "Фелічіта" з італійською кухнею.

Послуги готелю

Обслуговування (room-service), охоронювана Паркування, Сауна, басейн з протитечією, винос багажу, Конференц зал, Сейф в готелі, Ювелірний магазин, Більярд клуб, Банківське відділення, "Континент", Офісні послуги (відправка факсу, ксерокопіювання документів), Бізнес центр, Зміна постільної білизни щоденна у всіх номерах, Послуги пральні.

 
Яндекс.Метрика