Готель Континент  Готель Металург  Готель Олександрівський Готель Нікотель Готель Інгул  Готель Hotel_Palace Ukraine  Готель Техноконтракт  Готель Reikartz Рівер Миколаїв Готель Пілігрим
 

Якщо ви вирішите і далі продовжувати свою подорож по красивих місцях Україні, то з нашого допомогою ви можете підібрати готель у будь-якому місті країни.

Готелі Київа
Готелі Херсона
Готелі Одесы
 

Готель Nikotel, Миколаїв


Адреса готелю

проспект Леніна 120, 54000 м.Миколаїв 38 0512 7652 71


Опис готелю

сертифікований на 3 зірки готель Нікотель вигідно розташований у самому центрі міста Миколаєва, в безпосередній близькості від бізнес-установ і розважального центру. Навколо безліч різних ділових і розважальних закладів, банків, кафе, ресторанів, кінотеатрів.

Розміщення в готелі

Готель може запропонувати для своїх відвідувачів 58 номерів всіх рівнів комфорту. Кожен номер готелю обладнаний якісними меблями, кондиціонерами, супутниковим телебаченням, міні барами, прямим телефонним номером і санвузлами з душовими кабінами.

Конференц-сервіс

Для проведення семінарів та різного роду презентацій У готелі обладнаний конференц зал на 50 осіб.

Ресторани та бари

Щоранку вам буде поданий сніданок, вартість якого вже включена у вартість проживання. В інший час ви зможете перекусити в барі готелю, або повною мірою насолодитися якісною європейською кухнею в ресторані розташованому на першому поверсі.

 
Яндекс.Метрика