Готель Континент  Готель Металург  Готель Олександрівський Готель Нікотель Готель Інгул  Готель Hotel_Palace Ukraine  Готель Техноконтракт  Готель Reikartz Рівер Миколаїв Готель Пілігрим
 

Якщо ви вирішите і далі продовжувати свою подорож по красивих місцях Україні, то з нашого допомогою ви можете підібрати готель у будь-якому місті країни.

Готелі Київа
Готелі Херсона
Готелі Одесы
 

Готель "Техноконтракт", Миколаїв


пр Леніна 101, 54021 м.Миколаїв 38 0512 5888 33

Зробивши свій вибір на користь невеликий але дуже затишній готелі "Техноконтракт", ви гарантовано отримаєте весь спектр послуг на гідному рівні. Готель з задоволенням запропонує своїм гостям затишні номери, які з легкістю задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів. Це сучасний двоповерховий готель в центрі міста. Всього в готелі "Технокотракт" 18 одно й двомісних номерів.
Кожен номер обладнаний мінібаром, телефоном, підключенням до Інтернету, холодильником кабельним телебаченням, індивідуально контрольованою системою опалення, кондиціонування і водопостачання. У всіх номерах є ванні кімнати з усім необхідним, починаючи з електричного фену і закінчуючи наборами особистої гігієни. Готель має в своєму розпорядженні власної закритої автостоянкою.

 
Яндекс.Метрика