Готель Континент  Готель Металург  Готель Олександрівський Готель Нікотель Готель Інгул  Готель Hotel_Palace Ukraine  Готель Техноконтракт  Готель Reikartz Рівер Миколаїв Готель Пілігрим
 

Якщо ви вирішите і далі продовжувати свою подорож по красивих місцях Україні, то з нашого допомогою ви можете підібрати готель у будь-якому місті країни.

Готелі Київа
Готелі Херсона
Готелі Одесы
 

Ласкаво просимо До Миколаєва!
город Ніколаев

На півдні України, в басейні нижньої течії ріки Південний Буг на території загальною площею більше 24000 квадратних кілометрів, розкинулися простори Миколаївщини.
Серед курортних міст України - Миколаїв досить популярний, він завжди приваблював гостей своїм вигідним розташуванням по відношенню до Чорноморським пляжам, своїми численними пам'ятками, а так же своїм знаменитим Миколаївським зоопарком, який за міжнародним рейтингом входить в першу десятку самих кращих зоопарків світу.
Місто Миколаїв досить молоде місто, його історія налічує трохи більше двохсот років, проте за цей нетривалий відрізок часу в його літописі чимало самих різних історичних подій. більше ста років м. Миколаїв є центром суднобудування і флоту на Чорному морі, а також найбільш великим вузловим пунктом основних доріг які пов'язують між собою Сан-Петербург і Одесу, Москву і Крим, Херсон і Молдавію. На сході, півночі і заході Миколаївська область межує з трьома областями України: Одеської, Херсонської та Кіровоградської. Кілька сотень кілометрів південній частині Миколаївської області омиваються хвилями теплого Чорного моря і його лиманів. Далеко в глиб території заходять Бузький, Дніпро-Бузький, Тилігульський і Березанський лимани, які й утворили між собою дивовижне переплетіння водних плес. По землях області несуть свої води більше 85 річок, що належать до басейнів Південного Бугу і Дніпра. Найбільшими річками вважаються: Південний Буг, довжина якого складає більш 257 км по території області та Інгул - протяжністю 179 км. Миколаївщина розташовується на території двох фізико-географічних зон: степова - основні землі якої знаходяться в межах Причорноморської низовини і лісостепова - це західна половина Первомайського і весь Кривоозерський райони.

Клімат характеризується як помірно-континентальний з жарким посушливим літом і досить м'якою і як правило малосніжною зимою. Середньорічна температура коливається від -10 до +35 градусів.

У Миколаєві проживають люди понад ста національностей. Основну частину населення - понад 75% складають українці, росіяни - до 20% населення регіону, що залишилися 5% - це болгари, молдавани і греки. 
Яндекс.Метрика